POZOR - ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Od 1.2.2024 z kapacitních důvodů přijímáme do servisu pouze stroje u nás prodané.

Toto neplatí pro smluvní partnery. Děkujeme za pochopení.

Platební metody
Zavřít

Shop

Podkategorie

 • Náhradní díly

  Prodej náhradních dílů pro zahradní techniku a motory

  V naší nabídce naleznete díly na sekačky, zahradní traktory, motorové a elektrické pily, křovinořezy, mulčovače, sněhové frézy a jiné stroje značek Stiga, MTD, CubCadet, Honda, Muray, Snaiper, Simplicity, ... Samozřejmostí jsou díly na motory Briggs&Stratton, Honda, Kohler, Loncin, atd.

  Přestože se snažíme uvádět co nejvíce informací u jednotlivých dílů a pokud si nejste jisti správným výběrem dílů zašlete nám přesný typ stroje / motoru a o jaký díl máte zájem. Náš technik díl dohledá v katalogu a bude Vás kontaktovat s cenovou nabídkou a termínem dodání požadovaného dílu.

 • Sekačky na trávu

  Sekačky na trávu STIGA jsou snadno použitelné, spolehlivé a robustní stroje pro sekání trávníku tradičnějším způsobem. V závislosti na velikosti vaší zahrady můžete vybírat z různých modelů s různými zdroji energie a sekacími systémy. Elektrické sekačky jsou ideální pro malé zahrady, bateriové sekačky na trávu jsou vhodné na malé až střední a benzínové stroje jsou ideální pro střední a velké trávníky a poskytují delší pracovní režim.

 • Zahradní traktory

  Posekejte velké a složité trávníky v naprostém pohodlí pomocí traktoru STIGA. Robustní stroje, které vám umožní sekat trávu a nebojí se malých kamenů, překážek nebo svahů. Užijte si jízdu: zahradní traktory STIGA vás zavezou kamkoliv na vaši zahradě a díky velkým sběrným košům a velkým palivovým nádržím se nemusíte během práce zastavovat kvůli vyprazdňování koše nebo doplňování paliva. Se širokou nabídkou příslušenství můžete zahradní traktor STIGA používat v kterémkoli ročním období, od čistění cest, hnojení trávníku po odklízení sněhu.

 • Zahradní traktory...

  Výběrem originálního příslušenství STIGA můžete svůj traktor proměnit v celoroční stroj.

 • Ridery

  Bez ohledu na to, jak vypadá vaše zahrada a jak je složitá. Ridery STIGA zvládnou každou situaci! Tyto stroje nabízejí skvělé sekací a mulčovací výkony díky vysoce kvalitním nožům a jedinečnému kloubovému řízení. Ridery STIGA umožňují snadné manévrování kolem překážek, jako jsou stromy, kameny a květinové záhony. Díky široké nabídce příslušenství jsou Ridery STIGA mimořádně univerzální po celý rok. Univerzálnost jim dává především pohon všech kol ( 4x4 ).

 • Ridery příslušenství

  Sekací zařízení, mulčovací zařízení, sněhová fréza, radlice na sníh, řetězy, přívěsný vozík, sypač,...

 • Křovinořezy a vyžínače

  Všechny vyžínače a křovinořezy STIGA jsou navrženy tak, aby zvládly práci rychle a snadno. Vysoce kvalitní sekací hlavy a čepele nabízejí skvělý výkon, ať už potřebujete sekat hrubou trávu nebo divoký plevel. Můžete si vybrat bateriové či elektrického , které jsou lehké a snadno použitelné nebo benzínové , pro náročné nebo profesionální činnosti. Díky postroji můžete pracovat pohodlně, bezpečně a efektivně a bez vibrací. V nabídce je také stroj Multi - Tool s možností sekání trávy a náletu, plotostřih a pilka na prořez stromů. Ke stroji je dodáván prodlužovací nástavec.

 • Nůžky na živý plot

  Plotostřihy a nůžky na živý plot

  S nůžkami na živé ploty STIGA se můžete starat o všechny živé ploty na vaší zahradě.. Díky ergonomické přední rukojeti v kombinaci s antivibračním systémem snižují naše plotostřihy únavu a namáhání paží, hrudníku a umožňují vám pracovat déle. Řada STIGA zahrnuje akumulátorové, elektrické nebo benzínové plotostřihy.

 • Řetězové pily

  Jsou dobře vyvážené nástroje určené k tomu, aby vaše práce byla co nejjednodušší a méně únavná, ať už jde o obecnou údržbu zahrady nebo ořezávání kmenů nebo prořezávání stromů. Naše řetězové pily jsou vybaveny ergonomickými držadly a antivibračním systémem, který vám umožní pracovat v naprostém pohodlí. Tato řada zahrnuje motorové pily akumulátorové , benzínové i elektrické.

 • Vertikutátory

  Vertikutátory neboli provzdušňovače trávníku

  Pro zdravý trávník musíte začít od základů a ujistit se, že půda obsahuje všechny živiny, které potřebuje, aby mohl silně a zdravě růst. Na jaře a na podzim je vhodné trávník provzdušnit , aby se zmírnilo zhutňování půdy. Čepele dělají drážky do trávníku, které umožňují kyslíku a vodě proniknout hluboko do půdy, což vám dá ten zdravý svěží trávník.

 • Vysavače a foukače

  Výkonné vysavače a foukače listí a trávy

  Zásadním úkolem pro udržení zdravého trávníku je zajistit odstranění listí, čímž se sníží tvorba mechu a hub v trávě. Foukače STIGA jsou výkonné, inovativní a lehké nástroje, díky nimž bude tento úkol snadný a rychlý. Díky vyvážené hmotnosti a přesnému proudění vzduchu, které zabraňuje rozptylu vzduchu, v kombinaci s možností přepnutí do vakuového režimu jsou tyto stroje ideálním partnerem pro udržení vašeho trávníku v čistotě a zdraví.

 • AKU program

  AKU program STIGA

  Akumulátorové stroje získávají poslední léta na své oblibě pro jednoduchost a rychlost použití.

 • Vysokotlaké myčky

  Tlakové myčky STIGA

  jsou díky svému velkému výkonu ideální pro snadné čištění nečistot, prachu a bláta z jakéhokoliv povrchu. Široká škála příslušenství umožní přizpůsobit tlakovou myčku tomu co potřebujete právě čistit, zahradní nářadí a stroje, ,motocykl, automobil, terasu, nádvoří, schody či příjezdovou cestu.

 • Ruční zametače

  Ruční zametací stroje

  Tlačné venkovní zametače STIGA se snadno používají a snadno se s nimi manévruje. Dokonale se proto hodí k úklidu prachu, nečistot a zbytků různých materiálů z pevných povrchů. Zametače jsou lehké, tiché a je možné je doplnit o kartáče a sběrné koše pro snadné čištění velkých ploch.

 • Sněhové frézy

  Lehký prachový sníh nebo silné nánosy, čerstvě spadlý nebo zmrzlý: sněhové frézy STIGA vám uvolní cestu během okamžiku.

 • Benzínové zametače

  Benzínové zametací stroje

  Benzínové venkovní zametače STIGA se dokonale hodí k celoroční údržbě příjezdových cest a pěšinek. Poradí si s listím, posekanou trávou i se sněhem. Mají výkonné kartáče a nafukovací pneumatiky, takže se na ně můžete spolehnout i při tom nejnáročnějším úklidu.

  • Výkonné motory
  • Nastavitelné kartáče
  • Snadné použití
  • Pro rozlehlé plochy
 • Drtiče

  Drtiče a štěpkovače na Vaší zahradu

  Objevte řadu elektrických drtičů zahradního odpadu STIGA. Zahradní štěpkovače a drtiče, které mohou snadno a ekologicky snížit množství produkovaného odpadního materiálu, ať už se rozhodnete jej zlikvidovat, kompostovat nebo ho použít jako mulč.

 • AS - Motor

  AS-Motor – sekačky na vysokou trávu, svahy a obtížný terén AS-Motor vyrábí sekačky a mulčovače pro profesionální i soukromé uživatele. Naše stroje jsou proslulé svou výjimečnou kvalitou a výkonem v náročných podmínkách jako jsou svahy se sklonem 35 stupňů, vysoká tráva a hustý podrost.

Aktivní filtry