POZOR - ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Od 1.2.2024 z kapacitních důvodů přijímáme do servisu pouze stroje u nás prodané.

Toto neplatí pro smluvní partnery. Děkujeme za pochopení.

Platební metody
Zavřít

AS - Motor

AS-Motor – sekačky na vysokou trávu, svahy a obtížný terén AS-Motor vyrábí sekačky a mulčovače pro profesionální i soukromé uživatele. Naše stroje jsou proslulé svou výjimečnou kvalitou a výkonem v náročných podmínkách jako jsou svahy se sklonem 35 stupňů, vysoká tráva a hustý podrost.

Podkategorie

 • Rotační sekačky

  Rotační sekačky – alternativa lištových sekaček

  Lištové sekačky se často využívají k běžné denní produkci zeleného krmiva. Mezi jejich nevýhody ale patří náročnější údržba a rychlé opotřebení. Nová generace rotačních sekaček značně usnadňuje produkci zeleného krmiva a sena.

  Provozní režim Čtyři nože jsou upevněny na spodní části rotačního kotouče. Flexibilní nože se vysunou, když se kotouč roztočí a seká trávu pár centimetrů nad povrchem země. Posekaná stébla trávy se rovnají do řádků a snadno se sbírají.

  Výhody bubnové sekačky

  Rotační sekačky jsou tiší než sekačky s žací lištou a bez otřesů. V případě nežádoucích překážek v trávě jsou nože upevněny volně na žacím kotouči. Čepele jdou použít oboustranně a výměna je velmi snadná. Pevný disk pod kotoučem klouže nad zemí a přesně kopíruje terénu čímž rovnoměrně seká výšku travnatého porostu. Hnací kola jsou vybavena diferenciálem s omezeným prokluzem. Hnací náprava může být zajištěna zasunutím zajišťovacího kolíku pro práci na mírných svazích nebo na nerovném terénu. Obě kola jsou poháněna rovnoměrně a pohybují sekačkou přímo vpřed. Při jízdě kolem stromů nebo jiných překážek lze vypnout diferenciál s omezeným prokluzem.

 • Nosič nářadí

  Víceúčelový nosič - užitečný stroj pro různé činnosti

  Více přídavných zařízení a pouze jedna pohonná jednotka. Zejména v často se měnících podmínkách je nosič nářadí zajímavou možností pro poskytovatele služeb a obecní úřady, aby lépe využívali stroj než čistě speciální stroj s pouze jednou funkcí. To platí zejména pro sekačky žacích lišt. Kvetoucí louky a ekologicky hodnotné kompenzace a příhraniční oblasti jsou extenzivně obhospodařovány a kosí se pouze jednou nebo dvakrát ročně. Investice do zřídka používané žací lišty pro tento účel je často ekonomickou překážkou. Pokud však lze nosič nářadí během roku použít také jako zametací kartáč a cepovou sekačku, tak se nákup blíží ekonomicky rozumné investici. Flóra, fauna a biologická rozmanitost budou mít z lišty sekačky určitě užitek.

 • Odstraňovače plevele

  Mechanické odstraňování plevele - alternativa herbicidů

  Odstraňování plevele je jedním z problémů, kterým se potýkají obce, poskytovatelé služeb i soukromí vlastníci nemovitostí. Plevel roste mezi dlažebními kostkami nebo ve spárách chodníků. Herbicidy škodí životnímu prostředí a jsou v některých oblastech dokonce zakázané. AS-Motor nabízí profesionální alternativu, jak mít pod kontrolou nechtěný plevel, a to díky patentovanému systému vibrujících kartáčů, které odstraňují plevel i s kořeny. Mechanické odstraňování plevele je nejen praktické, ale i ekologicky šetrná alternativa herbicidů.

  Odstraňuje plevel tam, kde není možné používat těžká zařízení

  Ať již se jedná o veřejné prostory nebo soukromé pozemky, plevel často roste na těžce přístupných místech. Mechanický odstraňovač plevele AS-Motor má nastavitelná řidítka i kartáč, což mu usnadňuje práci v těžko přístupných místech:

  • podél obrubníků
  • podél zdí
  • mezi dlažebními kostkami
  • na nerovném povrchu v zámkové dlažbě
  • u kanálových vpustí
 • Cepové sekačky

  Cepové sekačky - univerzální sekačky na příkopy, strmé louky, křoví a podrost Těžký terén vyžaduje speciální řešení. Cepové sekačky zvládnou každou výzvu. Ručně vedené cepové sekačky lze ovládat pohodlně dvěma prsty nebo dálkově ovládané cepové sekačky AS 751 jsou profesionálním řešením pro extrémní svahy. Dálkové ovládání zajišťuje obsluze bezpečnost a pohodlí při sečení svahů nad 50 stupňů.

 • Sekačky na dálkové...

  Efektivní práce v náročném terénu

  AS-Motor využívá výhod dálkově ovládaných technologií a nabízí sekačky na vysokou trávu s vyšší funkcionalitou a širším využitím. Tyto dálkově ovládané sekačky otevírají nové možnosti svým uživatelům a poskytovatelům služeb.

  Na strmých svazích a nebezpečných nebo těžko přístupných místech lze nyní pracovat s profesionálními dálkově ovládanými sekačkami. Ještě před pár lety zde bylo sekání obtížné nebo téměř nemožné a byla to práce fyzicky velmi náročná. Dálkově ovládané sekačky AS-Motor podávají vysoký výkon, obsluze zajišťují bezpečnost a usnadňují práci v dříve ,,problémových zónách“.

  Vyšší bezpečnost práce

  Sekání ve vysokých teplotách není ideální z hlediska dopadu na zdraví obsluhy, bezpečnosti a komfortu. Dálkově ovládané sekačky eliminují vystavení těmto rizikům, stejně jako vibrace, hluk, výfukové plyny, prach, pyl a hmyz.

  Dálkově ovládané technologie přispívají k ochraně zdraví při práci, obzvláště v rizikových oblastech a na strmých svazích.

 • Mulčovací sekačky

  Mulčovací sekačky – mulčováním docílíte krásně zeleného trávníku Současným trendem v sekání trávy je mulčování místo jejího sběru. Sekání bez sběrného koše šetří čas i peníze. Mulčování je přírodním způsobem hnojení. Trvalá vrstva živin chrání trávník před vysoušením a negativními vlivy silného deště. Profesionálové starající se o trávníky mulčovačům plně důvěřují.

 • Profesionální sekačky

  Profesionální sekačky – výkon bez kompromisů AS-Motor vyvíjí a vyrábí profesionální sekačky s robustními a spolehlivými technologiemi. Zaručen je nepřetržitý výkon i v extrémních podmínkách, na svazích i ve vysoké trávě. Naše řada profesionálních sekaček si poradí s širokým spektrem úkolů. Vybrat si můžete mezi legendárním dvoudobým nebo čtyřdobým motorem a modely s pohonem všech kol, uzávěrkou diferenciálu, plynule měnitelnou rychlostí pojezdu a automatickou parkovací brzdou.

 • Traktorové sekačky

  Traktorové sekačky AS-Motor – silnější než jakýkoliv jiný traktor na sekání trávy Trávníkové sekačky nejsou vždy určeny k sečení luk a rozhodně ne na hustou a vysokou trávu. Výsledkem jsou často ucpaná žací ústrojí, zničené motory nebo ohnuté nože.

  Proto AS-Motor vyrobil Allmäher s pojízdným spojením, který kombinuje pohodlí a rychlost práce sekačky na trávu s řeznou silou a terénní mobilitou známého modelu Allmäher od AS -Motor. Základní konstrukční vlastnosti zahrnují stabilní systém nožů, převodového poměru, nízké těžiště a pohonné a chladicí systémy, které zajišťují vytrvalost a výkon.

  AS-Motor nabízí 9 různých modelů v závislosti na potřebách zákazníka. Modely 2WD jsou tou pravou volbou pro obratnost a vysokou pracovní rychlost na rovném terénu, zatímco stálý pohon všech kol AS 940 Sherpa z něj činí preferovaný nástroj zahradníků, obcí a poskytovatelů služeb na strmých svazích a obtížném terénu.

  Přestože sekačky AS-Motor jsou určeny pro louky, vysokou trávu a drsný terén, poskytují vynikající výsledky sečení na trávnících, pokud jsou vybaveny sadou na mulčování.

 • Allmäher®

  Allmäher® – sekačky na louky, strmé svahy a vysokou trávu

  Už 60 let jsou sekačky Allmähers řešením tam, kde ostatní sekačky nemohou jít dál. Zakladatel společnosti AS Motor Alfred Schefenacker viděl problém, kterému čelí mnoho vinařů v kopcích u Stuttgartu: sečení vysoké trávy na strmých svazích. Vynalezl tak svůj vlastí motor, aby poháněl první Allmäher čímž založil společnost AS Motor.

  Od té doby následovala tuto robustní tříkolovou sekačku celá řada nových Allmähers. AS Motor nabízí širokou škálu možností sekaček v závislosti na šířce sečení a výkonu, ale jedna věc zůstává stejná: Allmäher® musí být robustní, spolehlivý, ovladatelný a kompaktní.

  Sekačky AS Motor jsou navrženy pro vysokou trávu a hustý porost na svazích, kde si díky výkonu získaly pověst po celém světě – dováženo více než do 30 zemích. Allmäher se stále vyrábí výhradně v Bühlertann v Bádensku-Württembersku.

Aktivní filtry