POZOR - ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Od 1.2.2024 z kapacitních důvodů přijímáme do servisu pouze stroje u nás prodané.

Toto neplatí pro smluvní partnery. Děkujeme za pochopení.

Platební metody
Zavřít

Traktorové sekačky

Traktorové sekačky AS-Motor – silnější než jakýkoliv jiný traktor na sekání trávy Trávníkové sekačky nejsou vždy určeny k sečení luk a rozhodně ne na hustou a vysokou trávu. Výsledkem jsou často ucpaná žací ústrojí, zničené motory nebo ohnuté nože.

Proto AS-Motor vyrobil Allmäher s pojízdným spojením, který kombinuje pohodlí a rychlost práce sekačky na trávu s řeznou silou a terénní mobilitou známého modelu Allmäher od AS -Motor. Základní konstrukční vlastnosti zahrnují stabilní systém nožů, převodového poměru, nízké těžiště a pohonné a chladicí systémy, které zajišťují vytrvalost a výkon.

AS-Motor nabízí 9 různých modelů v závislosti na potřebách zákazníka. Modely 2WD jsou tou pravou volbou pro obratnost a vysokou pracovní rychlost na rovném terénu, zatímco stálý pohon všech kol AS 940 Sherpa z něj činí preferovaný nástroj zahradníků, obcí a poskytovatelů služeb na strmých svazích a obtížném terénu.

Přestože sekačky AS-Motor jsou určeny pro louky, vysokou trávu a drsný terén, poskytují vynikající výsledky sečení na trávnících, pokud jsou vybaveny sadou na mulčování.

Aktivní filtry